TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Kerkoj bashkbanuese

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkbanuse(f) ne kuader te baneses 65m2 kati i -II- mbrapa hotelit "sirus" ne Prishtina banesa ka dhome, kuzhin, korriodr, banjo, banesa eshte e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira tenda, karriga, tavolina / Kosove

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira tenda, karriga, tavolina per dasma, ahengje, kanagjeqe, koncerte, panaire, ndeja si dhe raste te ndryshme familjare. Tendat jan me dimenzione 4x8-5x10-6x12 tendat posedojn edhe ndriqim. Montimi dhe trnsporti gratis. Per rezervime dhe...

Ofroj pune / farmaciste

Dërguesi i shpalljes

Barnatorja "UNI-PHARMA" ofron pune per nje teknike e farmacise me pervoje pune, pune me orar te plote, pagesa me marrveshje. Adresa: Rr.Vellezerit Fazliu nr.399 lagja Kodra e Trimave ne Prishtine.

Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 60m2 kati i -III- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa ehste e mobiluar komplet. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Inventar per Call Centre

Dërguesi i shpalljes

Shes inventarin per Call Centre per arsyje personale. tovolina, karrika, ndegjuse dhe kompjutera. Invetari eshte i perdoru vetem 3 muaj dhe ka edhe pa perdor ne sasi te madhe ka edhe zbritje, per çdo informat...