Shes Iphone X 64GB CE

Dërguesi i shpalljës

Shes Iphone X 64GB CE ne gjendje te rregullt pa asnje defekt, telefoni posedon paketimin e tij si dhe mbushesin origjinal, per informata shtese mund te kontaktojme vetem permes telefonit/viberit.

Shes telefonin Samsung A50

Dërguesi i shpalljës

Shes telefonin Samsung A50 shume pak i perdorur dhe ne gjendje te mire, ka vetem nje grrith te vogel ne fund te ekranit por qe nuk dallohet dhe nuk pengon asgje, Çmimi 240€

Shes Iphone

Dërguesi i shpalljës

Shes telefonat/Iphon 7 te ardhur nga jashte dhe jane ne gjendje te rregullt, çmimi 270€

Shes tabletin Lenovo

Dërguesi i shpalljës

Shes tabletin Lenovo-tab 7304, tableti eshte shume pak i perdorur dhe funksional pa asnje demtim, posedon dhe qanten, çmimi 65€.

Shes Iphone

Dërguesi i shpalljës

Shes Iphone 6S, 16GB, ngjyra roz, telfoni eshte i ardhur nga Gjermania, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Iphone 6,

Dërguesi i shpalljës

Shes Iphone 6, telefoni eshte ne gjendje te rregullt perveq/fingerprinti/ nuk i punon, çmimi 130€.