KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per Model/Modele

Dërguesi i shpalljës

Modeling Photography kerkon djem dhe vajza te rinje per qellime te fotografimit per katalog te veshjeve. Kerkohen te rinje te paraqitshem per set fotografik per veshje te perditshme Boutique Style, pagesa realizohet me marreveshje me...

Shes Seat Leon 1.9 TDI,

Luan

Shes Seat Leon 1.9 TDI, viti i prodhimit 2004, klimë, Xhama elektrik, ABS, ESP, 4 goma te reja, fellne orgjinale SEAT, vetura e ka rripin/kaishin e nderruar te ri, te gjitha serviset i ka te...

Shes banesen 89m2 kati i -IX- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 89m2 kati i -IX- afer Rruges B Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e pa mobiluar, banesa eshte ne nje vend shume te...

Ofroj pune per dy punetore

Dërguesi i shpalljës

Restaurant N peshk ofroj pune per dy enlarse dhe pastruse, orari i punes nga ora 08:00h / 16:00h, pagesa 250€ / 300€. nje dite ne javt pushim, Kontakti nga ora 10h / 20h. Adresa Rruges...

Ofroj pune

Arlind

Baron Lounge Bar ofron pune per nje shankiste me pervoje pune te interesuarat te lajmerohen ne lokal ose te na kontaktojn ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga Agim Ramadani ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Salloni GENTA ofron pune per frizere me pervoj pune, kandidatja duhet te ket njohuri ne fenirim, frizura, ngjyrosje, se paku dy vite pervoj pune dhe mundesisht pa obligime familjare, orari i punes sipas marrveshjes, pagesa...

Shes inventar per kafiteri

Dërguesi i shpalljës

Shes inventarin per kafeteri, 6 tavolina me nga 4 karriga dhe dy separe me 5 ulese, te gjitha jane shume te ruajtura, çmimi 700€ i diskutushem.

Shes mikser

Dërguesi i shpalljës

Shes mikser per fruta dhe perime i pa perdorur, çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 65m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 65m2 kati i -I- afer qendres tregtare lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.