megaplast roleta

Shpalljet e Fundit

Kerkoj bashkbanuese (f)

Arta

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 56m2 kati -IV- lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka kushte te mira banimi. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune per Elektricist / Tirane - Shqiperi

EuroElektra Sh.p.k

Profili i kompanisë: EuroElektra Sh.p.k është një ndër kompanitë kryesore të tregtimit dhe implementimit të sistemeve elektrike të teknologjisë më të zhvilluar në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për sistemet inteligjente “Smart Solution”...

Ofroj pun per Inxhinier elektrik / Tirane-Shqiperi

EuroElektra Sh.p.k

Profili i kompanisë: EuroElektra Sh.p.k është një ndër kompanitë kryesore në tregtimin e materialeve dhe zbatimin e projekteve të teknologjisë më të avancuar elektrike në Shqipëri dhe rajon. E pranishme me novacione për sistemet “Smart...

Shes banesen 77m2 / Fushe Kosove

Ismet

Shes banesen me 77m2 me mundesi zgjedhje kati i -III- / -IV- / -V- afer komunes se re ne Fushe Kosove banesa ka nje dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhine. Ndertesa eshte ne proces te...

Shes dhe riparoi amortizera

Mensur

Shesim amortizatore te te gjitha llojeve te veturave ,buseve ,kombive ,kamioneve ,xhipave ,etj. Poashtu bejme riparimin dhe rikonstruktimin e tyre . Japim garancion nga 6 muaj deri ne 1 vit .

Ofroj pune per 10 persona

Dërguesi i shpalljës

"shawarma city" ofron pune per dy shankista, 3 kuzhiner, nje dynerxhi, dy kamariera, dy enlarse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rruga kryesore lagjja Ulpian ne Prishtine .

Ofroj pune / Konsulente Shitje (f)

Dërguesi i shpalljës

Kompania ALB-INOVA SHPK operator eksluzive i markes nderkombetare INGLOT, Hape konkurse per poziten: KONSULENTE SHITJESH. Aplikantet duhet te kene keto kualifikime: * Te kene eksperince edhe aftesi ne shitje duke ofruar sherbim cilesore ndaje klienteve...

Shes Audi A4 2.0

Astrit

Shes Audi A4 2.0 dizel, vitit i prodhimit 2005, ngjyra vishnje, manual, vetura eshte ne gjndj te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Intervistues ne Gjuhen Gjermane

Dërguesi i shpalljës

Intervistues ne Gjuhen Gjermane / Pejë ose Prishtinë Kërkojmë Intervistues/Anketus në gjuhën Gjermane/ Sondazhe, Marktforschung. Punëdhënësi për kryerjen e intervistave telefonike ne Gjermanisht. Paga fixe 3€ orën. Ska shitje, nuk ka reklama, por per studimet...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Mobileria "Riad-Erza" ofron pune per nje punetor (m) per montim dhe shitje te mobileve, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Dardani ne Fushe Kosove

tirana hostel