KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Te Pula sh.p.k. shpall KONKURS: Për plotësimin e vendeit të punës: •Kamarier/e •Shofer •Enelarse Kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozites së cekura më lartë në Restaurant në Prishtinë Nga Kandidatët kërkohet:...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Studio REAA ofron pune per nje punetore per thonje, kandidatja duhet te ket pervoj pune, te jet e ndergjegjshme ndaj punes dhe komunikative, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Rings Restaurant ofron pune per 2 kamarier/e, 1 shankist/e, kushtet e punes jane te mira, personat e inetersuar te kontaktojne ne numer telefoni per me shume informata ose te na vizitojne ne lokalin Rings Restaurant...

Shes 3 banesa / Shengjin

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 banesa afer RoyalPalace ne Shengjin. Banesat jane ndertim i ri dhe jane ne nje vend shume te pershtashem per banim, nje banes eshte ne katine perdhese kurse dy te tjerat jane ne katine...

KERKESE PER OFERTIM

Dërguesi i shpalljes

KERKESE PER OFERTIM Kompania ndërtimore DEA-BAU SH.P.K me seli ne Fushe Kosove, kerkon ekip ose kompani ndertimi per kryerjen e puneve te vrazhda. Të Interesuarit mund te dergojne ofertat e tyre ne email adresen [email protected]

Edi Company

Dërguesi i shpalljes

EDI Company, ben shitjen dhe montimin e dyrev te brendshme, laminat ne ter teritorni e Kosoves, kemi mbi 100 lloj te dyrve, dyer te hymjeve, dyer te dhomave, dyer me xham, dyer pallma, Adresa rruga...

Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall lagjja Qëndresa/Veternik ne Prishtine. Shtepia posedon 5 dhoma gjumi secila dhome ka banjo dhe qasje ne ballkon, dhomë e dites me kaminë dhe pamje fantastike në kopsht, dhomë...