Jap me qira banesen 40m2 kati perdhese / Prishtine
298

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati perdhese lagjja Dradni ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Oferta vlen per qift, familjar ose vajza. Çmimi sipas marrveshjes.