Jap me qira Tenda-Karriga

Diar

Jap me qira tenda-karriga, tavolina per dasma, ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare. Tendat jan ne Dimension 5x10,6x12, posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne te gjith teritorin e Kosoves. Info: 045...

Kompania "Behari"

Behar

Kompania "BEHARI" Kryen punet e ndertimtaris si: * Fasada * Gled * Stiropor * Knauf * Ngjyra * Mallter * Renovime. Etj. Punoj edhe me kompenzime me vetura.

Bej pastrimin e objekteve-ndertesave

Dërguesi i shpalljës

Bej pastrimin e objekteve-ndertesave: * Shtepi * Banesa * Lokale * Bodrume * Depo * Pastrimin e materialit te fort pas perfundimit te ndertimit dhe gjat ndertimit+bartjen e materijalit.

Punojm Vula Biznesi

arber

Punojm vula biznesi me çmime te volitshme ne treg. Nga markat "(troda/Asutria, mobistams sirdash/Turqia)" Adresa: Rr. UÇK-s te qafa ne Prishtine xhelalrrmoku@hotmail.com

Kontratëpër ofrim shërbimesh

Dërguesi i shpalljës

"Projekti EDI, planifikon të mbajë 3 trajnime dhe punëtori, për të cilat kërkohen ofertues nga kompani të ndryshme që mund t’i ofrojnë shërbimet e cekura në dokumentin e bashkëngjitur në linkun e mëposhtëm. Për më...

Fotografi per Dasma dhe Ahengje tjera Familiare

Dërguesi i shpalljës

Bejme Fotografi ( photoshooting) per dasma ditlindje dhe ahengje tjera familiare me aparat profesional dhe ndriqim profesional fotografi te kualitetit te larte duke filluar nga 100 euro ne cmim perfshihen 1) Printimi i 10 fotografive...

"Top School" Organizon kurse te Matematikes

Topschool

"Top School" Organizon kurse te Matematikes PËR TESTIN PRANUES PER REGJISTRIM NE FAKULTETE Për shkollë fillore nga klasa II-IX Për shkollë të mesme nga klasa X-XII Gjithashtu edhe për fakultete: * Matematika -I * Matematika...

Fizioterapeute - Qendra Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Ofroj Fizioterapi në shtëpin Tuaj Sherbimet: - Gra të moshuara, qe kane athristis, dobesim të nyjeve, drejpeshim te dobet per shkak moshes - Paraliza Cerebrale Pleq e femije - Per Gra qe kane Tensione lodhje...