Shes Peugeot 308 dizel eco sistem,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 308, 1.6 dizel eco sistem, 5 litra 100KM, viti i prodhimit 2011, ngjyra e bardhe, pronari i pare ne Kosove, 205.000KM te kaluara, 40.000KM te kaluar ne Kosove, vetura eshte e ardhur nga...

Shes Opel Meriva 1.7 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Meriva 1.7 dizel, viti i prodhimit 2005, ngjyra e zez, vetura i ka shpenzimet shum te vogla, vetura nuk ka nevoj per as nje investim, 7 vite nje pronar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Peugeot 407, 2.0 HDI Diesel,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 407, 2.0 HDI Diesel, viti i prodhimit ne fund të 2006, model 2007, ngjyra e zez, automatik-tiptronik-klimatronik, 6 shpejtësi, karrigat me nxemje dhe me lëvizje elektrike në 4 drejtime, senzor për parkim, tempomat,...

Auto Polish Y-S

Dërguesi i shpalljës

Auto Polish Y-S / Bëjmë polir të veturave dhe dritave si dhe qeramik. Adresa Lagjja e spitalit ne Prishtine

Shes motorrin/skuter Elektrik

shpetim hajdari

Shes 2 motrra/skutera elektirk firma Segway Max G30, viti i prodhimit 2021, skuterat posedojn dokumentacion te rregullt dhe i shes nadmas, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Mercedes 2.0 CDI C200

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes 2.0 CDI C200, viti i prodhimit 2009, vetura posedon timon Anglez, automatik, vetura eshte ne gjendje te rregullt per veq disa shenjave/grritha qe posedon, veturen e shes per pjes, çmimi 2.400€ i diskutushem....

Shes Peugeot 5008 2.0HDI, automatik 7 Ulese

Liridon

Shes Peugeot 5008 2.0HDI 120KW/163PS, viti i prodhimit 2012, 7 ulse, Automatik tiptronik, Klimatronik 3 zonale, full panoram, xhamat me rrym si dhe te erresuar nga prodhuesi, perdet mbrapa, karrikat isofix si dhe me nxemje,...

Shes VW Passat B7 Facelift 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passat B7 Facelift 2.0 TDI, viti i prodhimit 2001, timon dhe targa Angleze, vetura eshte ne gjendje te rregullt, veturen e shes edhe per auto pjes, çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Touran 1.6 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Touran 1.6 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e bardh, te kaluara 211.000KM, 6 shpejtësi, navigacion, komanda ne timon, senzora te parkingut para dhe mbrapa, autoparkpilot, tempomat, ABS, ESP, klima - Climatronic, nxemje...