Shes Opel Combo 1.7 CDTI

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Combo 1.7 CDTI diezel 101ps, viti i prodhimit 2005, klim, liber servisi, 223.000 KM, Euro 4, servisin e krym edhe per 15.000 kilometrat e ardhshme. Çmimi 2.350€ 049674911 ose +4915201835170(viber).

She VW Polo 1.4 TDI

Dërguesi i shpalljës

She VW Polo 1.4 TDI (i te kuqe) viti i prodhimit 12/2003 model 2004, shpenzimet te vogla, goma M+S, fellne 15, kastofon SONY Mp3, baterin e re 2017 me garancijon, klim e mbushur 2016, air...

Shes VW Polo 1.9 CDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Polo 1.9 CDI viti i prodhimit 2005 ngjyra e hirt metalike nje vit ka regjistrim. Çmimi sipa smarrveshjes. 044694866

Shes Mercedes C CDI 200

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes CDI C 200 dizel, automatik, xhamat elektronike, karrigat me nxemje, pasqyret elektronike, te kaluar 255.000KM, airbag, tempomat, navigation, senzorat perpara dhe mbrapa, CD, ESP vetura eshte ne gjendje te rregullt e regjistruar me...

Shes VW Golf 7/1.6 TDI DSG

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 7/1.6 TDI DSG viti i prodhimit 2013 ngjyra e hirt metalike, automatik, 5 dyer, klimatronik, hidraulik, dritare elektrike, mbyllje qendrore, ABS, ESP, airbaga, Radio CD. I Doganuar. Çmimi sipas marrveshjes. 049235777

Shes ose Nderroj VW Jetta

Dërguesi i shpalljës

Shes ose Nderro VW Jetta 1.6 TD vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike posedon central, hidraulik, shiber kuk per terheqje goma te dimrit sava m+s , Rks, cmimi 1.144euro.

Shes Opel Movano (kombi)

Dërguesi i shpalljës

Shes (kombi) Opel Movano viti i prodhimit 2003 i sapo ardhur nga Zvicrra, automjeti eshte ne gjndje te rregullt i doganuar dhe regjistruar. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Citroen

Leotrim Shala

Shes Citroen 1.9 dizel viti i prodhimit 2001 ngjyra e bardhe vetura posedon edhe 'friz' automjeti eshte i qlajmruar. Cmimi 1.800 euro