Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Natyra Dea shpall konkurs per plotesimin e vendeve te punes 1) Menaxher i shitjes 2) Agjent i shitjes ne marketa 3) Agjenit i shitjes ne barnatore 4) Vozites/Shofer Kualifikimet dhe detyrat e kerkuara per keto...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kopshti per femije Linda ofron pune per nje edukatore te diplomuar dhe me pervoj pune ne kopsht te femive. Orari i punes 8 ore pune ne dite, pagesa sipas marrveshjes. Adresa Lagjja Kalabri ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Pulat e Petritit ofron pune per 3 punetore/f per shitjen e pulave te pjekura, ne dy pika ne Fushe Kosove dhe Prishtine, orari i punes dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Hajvali ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Qebaptore Gjakova e vjeter ofron pune per kamarier/e, te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit, orari i punes 8 ore ne dite, pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga UÇK-s ne Prishtine.

Ofroj pune / Sektorist-e

Dërguesi i shpalljës

Kompania Te Liridoni-J ne Ferizaj, me qellim te plotesimit te vendeve te reja te punes Shpall konkurs për pozitën: • SEKTORIST/E – 5 Pozitë Detyrat dhe pergjegjesite per poziten 1: • Kontrollimi produkteve, dhe pozicionimin...

Ofroj pune

B.I

Villa Europa ofrojm pune per punetor te rregullt: - Një recepcionist - Një mirmbajtse per dhomat (psatruse) - Orari me marrveshje, pagesa 350 € Adresa Magjistralja Prishtine-Mitrovice ne Shkabaj/ ishorllovic ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

M Group Management ofron pune per dy puntore per mirmbajtje/pastrim, kandidatet e interesura duhet te posedojn leje qarkullimi/patent shofer, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga e Pejes, Sllatine e Madhe afer Airoportit Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje kujdestare/dado per perkujdesjen e dy femive/binjak te sapo lindur, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shume informata na kontaktin ne numer telfoni nga ora 08:00h / 19:00h. Adresa Rruga B...

Ofroj pune / MARKETING

Albert

SWISS Patundshmëri është duke kërkuar një koleg të ri, për marketing dhe rrjete sociale. Përgjegjësitë, postim dhe shpërndarje e fotografive dhe teksteve në rrjete sociale. Pagesat virtuale në social media dhe platforma tjera. Preferohet njohje...