Shes gjeneratorin

Dërguesi i shpalljës

Shes gjeneratorin firma Kipor 20KW, me motor MAN ne gjendje te rregullt (gjysem zhurme) i mbyllur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes maqina per dyer dhe dritare

Dërguesi i shpalljës

Shesim maqina per dyer dhe dritare per plastik dhe alumin, maqina te perdorta prodhim Gjerman, Elumatec, Sturtz cnc, Urban, etjer, te interesuarit te na kontaktojn ne numer telefoni.

Shes invertarin

Dërguesi i shpalljës

Shes inventarin e gastronomis te gjitha si, skar me plin dhe me prush, frigorifer, karrika, tavolina, gota te ndryshme etj, çmimi sipas marrveshjes, Adresa rruga Prishtine-Ferizaj kilometri i 14.

Tenda Gjilan

Dërguesi i shpalljës

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në çdo kohe tenda, tavolina dhe karriga shumë cilësore per çdo aheng tuaj si për fejesa, kanagjeqe, pasma, panaire, konferenca si dhe për të pame. Na kontaktoni për të...

Shes makinen e mallterit PFT G4

Dërguesi i shpalljës

Shes makinen e mallterit PFT G4 e sapo ardhur nga jasht, makina eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon te gjitha paisjet percjellese, makina eshte e gatshem per pune,çmimi sipas marrveshjes.

Shes pjes per ibercuk

Dërguesi i shpalljës

Shes pjest per makin/maqin te rrafshimit per ibercuk, pjeset jane ne gjendje shum te mir, Çmimi sipas marrveshjes