Shes mobiljet per sallon

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet e sallonit 3/2/1 dhe secila jan nga 2 copa, jan me gjendje te rregullt dhe pak te perdorura, çmimi 400€ i diskutushem, Adresa Lagjja e Spitalit ne Prishtine.

Shes stufen/shporeti

Dërguesi i shpalljës

Shes stufen/shporeti firma Alfa per nxemje qendrore bashke me Enen ekspanzuese dhe pompen, çmimi sipas marrveshjes.

Shes komoden per TV

Dërguesi i shpalljës

Shes komoden e perdorur por shum e ruajtur, komoda eshte blerë qe 2 vite eshte e prodhura nga druri, çmimi sipas marrveshjes.

Shes stufen /shporetine

Dërguesi i shpalljës

Shes stufen /shporetine Druve ABC 29 kw me krejt paisjet. Paisjet jan pothuajse të reja, shum shum pak të përpdorura. - Shporeti - Pumpa - Inventori - Tupani Vetem shporeti kushton me ble 1280€ une...

Shes mobiljet

Ideal

Shes këndin e mobiljev, këndi përmban një kauq tresh me dimenzion 210cm me 100cm, një kauq dysh 170cm me 100cm, si dhe dy fotele 0.70cm. Kendet e kauqave jane lekure e bardh me kontrast ngjyre...

Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljës

Shes kuzhinen komplet me shporet elektrik dhe frigoriferin prodhim i gorenjes, shporeti eshte i perdorur vetme dy muaj, frigoriferi eshte i perdorur ne gjendje te rreullt, çmimi me marrveshje, Adresa Mitrovice.