Jap me qira objektin 770m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira objektin 770m2 rruga Aziz Abrashi Zona Industriale ne Prishtine. Objekti posedon nxemje, ftohje, dy dyer për ngarkim, ka ndriçimin LED, me ISSO Standarte, ka hapsir parkingu 100+, lartesi 8m, objekti i eshte...

Shes 3 banesa / Shengjin

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 banesa afer RoyalPalace ne Shengjin. Banesat jane ndertim i ri dhe jane ne nje vend shume te pershtashem per banim, nje banes eshte ne katine perdhese kurse dy te tjerat jane ne katine...

Shes 5 ari truall / Prishtine

Bledar M Real Estate

Shes 5 ari truall lagjja Çagllavic ne Prishtine. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e shtepise ne periferi te qytetit, me qetesi maksimale, kyqje e lehte per autostrade dhe per qytetin e Prishtines. Toka gjithashtu...

Jap me qira shtepin 2katshe 120m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira shtepin 2katshe 120m2 lagjja Ulpian ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, nxemje qendrore, shtepia eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi...

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- / Prishtine

Bledar M Real Estate

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, dy ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe...