Shes radion

Dërguesi i shpalljës

Shes radion me kaset dhe cd, radio eshte ne rregull perveq vendi ku eshte per cd duhet te rregullote, radio i ka te gjitha paisjet, çmimi 45€. Adresa afer Stacionit te Autobuseve rruag Bajo Topulli...

Shes kompjuterin

Dërguesi i shpalljës

Shes PC per lojra, Processor Intel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz / RAM 8.0GB DDR3, GPU NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, Space Hdd 450gb, çmimi sipas marrveshjes. Adresa rruga Xhavit Ahmeti ne Prishtine.

Shes laptobin

Dërguesi i shpalljës

Shes laptobin firma Toshiba me Windows T, kompjuteri eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 100€.

Shes disa PC/kompjuter / i5 - i3

Dërguesi i shpalljës

Shes disa PC/kompjuter me monitor, ups dhe vetem monitora dhe me te gjitha paisjet shtese dhe te pa perdorur. Processor Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU 3.20GHz Installed Memory RAM: 8.0 GB, System type: 64 Bit Operating...

Shes Pc Gaming

Dërguesi i shpalljës

Shes Pc Gaming i5 gjenerata 9 kartela grafike 2070GTX MSI Monitori 240hz, me garancion te gjitha, çmimi sipas marveshjes.

Shes Pc

Dërguesi i shpalljës

Shes PC komplet i3-2100 cpu 3.10 GHz, gjenerata 2t harddisk 500gb ssd 128gb performancat, shtepiza vjen me tastier yenke lled, maus, mauspad razer Galiathus i ri philips 22 insh 60herca, çmimi 260€ i pa diskutushem.

Shes Pc Gaming

Dërguesi i shpalljës

Shes Pc Gaming Low End, Csgo e ka deri 100 Fps low, Rocket League deri 120 Fps low, Gta 2 30/40/50, Core 2 Quad Q9400 2.6 GHZ, 7Gb Ram, Nvidia quadro Fx 1800, 500Gb Drive,...

Kamera Siguri per shtepi, banesa, lokale

Dërguesi i shpalljës

Kamera të sigurisë për shtëpi, lokale, banesa me monitorim nga telefoni apo smartphone i juaj. Nga brendi i njohur HIKVISION.Në ofertë është i përfëshirë edhe montimi i tyre.Ne garantojm për origjinen e produkteve të ofruara....