Ofroj pune skarist/e

Dërguesi i shpalljes

Coffe Grill N'pauze ofron pune per SKARIST/E. Kushtet e punes , kandidatet e interesuar duhet te ken pervoj pune ne ket perofesion, orari i punes eshte nga e Hene / e Premte, nga ora 08:00h...

Ofroj pune / mishtore

Dërguesi i shpalljes

Kerkohen punetor/meshkuj per mishtore- PRISHTINE Puntorët kerkohen qe te angazhohen ne pjesen e prodhimit dhe perpunimit Orari 07:00-16:00 me pauze tbukes edhe 1 dite pushim gjate javes Perveq pages qe eshte e negociushme (mbi 600euro)...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin e restorantit “te shpija” I cili ndodhet tek Bernica e Eperme rruga Hajdin Dragusha nr 65 Restauranti ka 120 m2 me teras dhe oborr prej 10 ari dhe parking. I gatshshem per pune

Ofroj pune / pastrim kimik

Dërguesi i shpalljes

Pastrimi Kimik ILA ofron pune per punetore/femra ne lokal, ne ofrojm kushte te mira pune, orari i punes eshte nga ora 10:00h deri ne ora 16:00h, pagesa me marrveshje. Te interesuarat per me shum infromacione...