Kurse Gjermanisht

Dërguesi i shpalljës

Shkolla Juvi ofron kurse cilësore te gjuhës gjermane Vetem ne grupe te vogla Kurset fillojne çdo jave Kurse per te gjitha moshat Kursi ekstra per BASHKIM FAMILJAR Kurse per stafin Mjeksor dhe pune per infermjer...

KOPSHTI I FEMIJEVE

Dërguesi i shpalljës

KOPSHTI BOTA E FËMIJËVE - KOPSHT DHE QERDHE PRIVATE Kopshti i fëmijëve"Bota e Femijeve" bënë pranimin e fëmijëve të moshës 06muaj-5vjeç Ju Faliminderit për mirkuptim ju mirpresim

Pastrim Profesional

Dërguesi i shpalljës

Kompania Nora Rinigung Service Bën tē gjitha llojet e pastrimit për shtēpin tuaj , Banes,zyre , Xhama ,Fasada strukturale etj. Posedoim mjete dhe staf profesional Posedoim dhe vinq me lartësi deri në 20m Lartësi -...

Jap me qira korpen

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira korpen sipas kerkeses se klientit. Korpa eshte në gjendje shume të mirë dhe ka siguri maximale dhe ka lartësi deri në 20m. Nese ka me shume se nje ditë pune bejm marrveshje...

Saldues & Axhystator D:P.Z - LILI

Dërguesi i shpalljës

Saldues & Axhystator LILI - DPZ - Sherbime Profesionale: Salldime profesionale, Gilindera,Dyr,Shkall,Konstruksione metalike etj.. Adresa: Rr. Isa Kastrati Prishtin -Tel: 044 157 883 ose 045 260 265 Ne Facebook- Saldues & Axhystator LILI - DPZ...

Inxhizim me drone DJI

Xoni

Ofrojmë shërbimin e inxhizimeve dhe fotografimeve me dronë profesionale DJI. Canon, Nikon, Sony kamera dji phantom spark, dasma, ahengje, syneti, tavolina, karriga.