Ofroj mesime private

Dërguesi i shpalljës

Ofroj mesime private per nxensit nga parashkollor deri ne klasen e 5. Mesimi mbahet ne shtepit e juaja me orar te caktuar bashkarisht. Çmimi varet nga oret qe mbajme çdo dite. ne Komunen e Prishtines.

Xixi Clean

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Xixi Clean" Bejm pastrimin e shtepive, banesav, lokaleve, mobileve, tepihave, veturave. Telefono tani keni zbritje 20%

Kurs per pikture-vizatim profesional

Dërguesi i shpalljës

Profesesor i akademise se arteve Shefqet Abrazhda ofron kurs profesional per femije e te rritur sipas kerkesave. Gjendemi ne fushe kosove per kontakte me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit!

PLUS TV Ofrone 600 Kanale Televizive HD

Dërguesi i shpalljës

PLUS TV Ofrone 600 Kanale Televizive HD Cilesi e Garantuar Oferten ma te mir ne botë na ta shkelim me rrotë :D Kosova Europa, Skandinavija me PLUS TV . Te gjitha Kanalet Shqiptare Digitalb Premium...

Kurse online / ANGLISHT

Dërguesi i shpalljës

Ofroj kurs te anglishtes online. Kursi zgjat 1 ore dhe mund te zgjedhni te mbani dy here apo tre her ne jave. Oret mbahen permes skype online ku behen biseda ne anglisht dhe ushtrime. Kontaktoni...