Jap zerimin me qira

Dërguesi i shpalljës

Jap zerimin me qira, i pershtatshem per konferenca, manifestime, dita te shkolles, muzike live etj. Zerimi perbehet prej: 2 Satelitave me gjithe kembe Sllevit Sony Miksetes Peavy me 6 hyrje 2 mikrofonave Sure me kabell...

Mesimdhenes (Kurse)

Korab

Mbajme ore plotesuse(Kurse) per lenden e matematikes nga klasa e 1 deri ne te 5.Si dhe ore plotsuese per te gjitha lendet nga klasa e 1 deri 5.Qmimi per ore individuale eshte 5 euro.Kurse me...

Tenda( shatorra),karrika ,muzikë me qira

Diar

Jap me qira Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x8, 5x10 ,6x12, posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe...

Mesime private te pianos

Dërguesi i shpalljës

Jap mesime dhe ore private te pianos ne Fushe- Kosove . Gjendem tek mbikalimi - perballe shitores se mobiljeve Mob- In. Oret dhe minutazha e varesisht nga mosha dhe sipas marreveshjes.

Kompania "Behari"

Behar

Kompania "BEHARI" Kryen punet e ndertimtaris si: * Fasada * Gled * Stiropor * Knauf * Ngjyra * Mallter * Renovime. Etj. Punoj edhe me kompenzime me vetura.

Bej pastrimin e objekteve-ndertesave

Dërguesi i shpalljës

Bej pastrimin e objekteve-ndertesave: * Shtepi * Banesa * Lokale * Bodrume * Depo * Pastrimin e materialit te fort pas perfundimit te ndertimit dhe gjat ndertimit+bartjen e materijalit.

Fotografi per Dasma dhe Ahengje tjera Familiare

Dërguesi i shpalljës

Bejme Fotografi ( photoshooting) per dasma ditlindje dhe ahengje tjera familiare me aparat profesional dhe ndriqim profesional fotografi te kualitetit te larte duke filluar nga 100 euro ne cmim perfshihen 1) Printimi i 10 fotografive...

Dizajnojme dhe zhvilloje Web Faqe profesionale

Dërguesi i shpalljës

Porositni Web-Faqen tuaj plotësisht funksionale dhe komplet te optimizuar. Web Faqet tona jane te dizajnuara gjithmone duke e pasur konsumatorin tuaj ne mendje. Prandaj per te filluar punen na nevojtien keto informata te cilat mund...