Shes termo

Dërguesi i shpalljës

Shes termon 2.5 e cila eshte e perdorur pak, ne gjendje te mir e ruajtur eshte.

Bjem Prodhimin e Mobileve

Dërguesi i shpalljës

Bjem prodhimin e mobileve tavolinave karrikave sopareve bejm veshjen si dhe riparimin e tyre me nje çmim te volitshem. Oferta te ndryshme ne garnitura

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes kreveta, nje fotele dhe tavolinen e bukes me 8 karriga pothuajse te reja. Çmimi 450€

Shes kuzhinen

Toni

Shes kuzhinen komplet me frigorifer dhe shporet te rrymes, kuzhina eshte shume e rujtne. Çmimi 580€