Shes nxemsen/termon

Dërguesi i shpalljës

Shes nxemsen/termon 3.0 ne gjendje te rregullt, nxemsja ka rrota per transport, korniz, çmimi 150€, Adresa lgjja Arberi ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes dhome e gjumit komplet me dyshek extra /aloevera/, dy shtreter per femi, si dhe komoden per tv, komplet çmimi 350€.

Shes biznesin ose komplet invertarin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin ose komplet invertarin per gjelltore, tavolinat me karriga, frigoriferin/vitrina e gjellërave, frigoriferin/vitrina e sallatave, skara, shporetat, enet, Adresa rruga Muharrem Fejza lagjja e Spiatlit ne Prishtine.

Shes tavolina

flora

Shes tavolin me xham rrezistent ndaj te nxehtit (TEMPERET GLASS), tavolina eshte nga druri ka ngjyre te zez shum cilesor, çmimi sipas marrveshjes.

Shes dy tavolina

Dërguesi i shpalljës

Shes dy tavolina per dhome dite, jane te perdorura por te ruajtura, çmimi 20€ per nje tavolin.

EDI COMPANY

Dërguesi i shpalljës

EDI Company, ben shitjen dhe montimin e dyrev te brendshme, laminat ne ter teritorni e Kosoves, kemi mbi 100 lloj te dyrve, dyer te hymjeve, dyer te dhomave, dyer me xham, dyer pallma, Adresa rruga...

Shes mobiljet

Berat

Shes mobioljet komplet 3/2/2 dhe nje fotele firma Cavallo, mobiljet jane kualitet shum i lart dhe shume te rehatshme, jane te ruajtura, Çmimi sipas marrveshjes.