Shes tavolin

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolin buke per 5 persona eshte e perdorur shum pak koh. Çmimi 60€ i diskutushem .

Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljës

Shes kuzhinen e cila eshte prodhim Gjerman e perdorur vetem ne pushim. Kuzhina posedon frigoriferin, makinen e enve, pllakat e shporetit pa furre dhe aspiratorin. Çmimi 650€

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet jane pak te perdorura. * dy tresha nje fotele, çmimi 400€ * tavolin per dhome dite, çmimi 50€ * kendi (kauqi), çmimi 250€

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet (kendin) dy treshe, nje dysh, ulesen(fotelen), tepihun, tavolinen dhe komoden per Tv, te gjitha jan ne gjndje shume te rregullt.

Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljës

Shes kuzhinen (italiane) me frigorifer dhe shporet montues. Çmimi sipas marrveshjes.