"OLA KAMINA"

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Ola" ben shitjen e kaminave Aeroterm prodhim Italian. Adresa: Rr. Driton Islami Ferizaj

Shes termo

Dërguesi i shpalljës

Shes termon 2.5 e cila eshte e perdorur pak, ne gjendje te mir e ruajtur eshte.

Shes pllaka montuese per kuzhina

Dërguesi i shpalljës

Shes pllaka montuese per kuzhina me çmim shum te volitshem, te ardhura nga Suedia, Pllakat jane me touch teknologji, hyn direkt ne rryme nuk lidhen me shporeta

Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljës

Shes kuzhinen shume pak e perdorur, kuzhina eshte shume e perdorshme, posedon pasijet percjellse, vlera e kostos ka qen 3.500€ tani e shes vetme per 1.700€.

Bjem Prodhimin e Mobileve

Dërguesi i shpalljës

Bjem prodhimin e mobileve tavolinave karrikave sopareve bejm veshjen si dhe riparimin e tyre me nje çmim te volitshem. Oferta te ndryshme ne garnitura