Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes komodinen/vitrinen dhe tavolinen ne gjendje te mire, çmimi per tavolin 70€ i diskutushem, çmimi per komodin 500€ i diskutushem. Adresa Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet e sallonit brend Italian, shume pak te perdorura te blera ne vitin 2021 dhe jane te pershtatshme per sallon, çmimi 500€.

Shes elementet e kuzhines

Dërguesi i shpalljes

Shes elementet/mobiljet e kuzhines si: shporet me garancion, frigorifer me garancion, enlarse dhe lavatriqja skan garnacion, çmimi sipas marrveshjes.

Shes mobilet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobilje e sallonit ne gjendje shum te mir jan 3/ 2 dhe dy 1, çmimi 450€. Adresa lagjja Kapeshnice ne Peje.

Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljes

Shes tavolinen e bukes me 6 karrige e ardhur nga Gjermania shume pak e perdorur pa as nje gerrith ne xham. Arsyeja e shitje eshte vendi i ngushte. Çmimi 500€ i pa negocjushem.

Shes frigoriferin

Dërguesi i shpalljes

Shes frigoriferin firma Beko 5 vjet garancion, frigoriferi eshte i pa perdorur, çmimi sipas marrveshjes.