Shes tavolinen prej mermeri

Dërguesi i shpalljës

Shitet tavolina e mermerit ( tavoline buke ) pa karriga. Permban nje dollap te vogel poshte saj qe mund te shfrytezohet per ene apo per te futu gjera te tjera. Çmimi 400 euro i diskutueshem

Shes dhomen e gjumit

Dërguesi i shpalljës

Shes dhome gjumi per femije. Permban shtratin me dyshek, tavoline pune, dollap per rroba, komodine te vogel dhe varese per rroba. Cmimi 400€ i diskutueshem.

Shes Termo Elind 2.5

Dërguesi i shpalljës

Shes termo Elind 2.5 ne gjendje shum te mire dhe e ruajtur , arsyeja e shitjes eshte se kam vendosur nxemje qendrore nuk e kam perdorur. Çmimi 150€ i negociushem. 044 808 018 ose 049...

Shes tavolina

Dërguesi i shpalljës

"Zekaj Wood" Bejme prodhimin e llojeve te ndryshme te tavolinave me dizajne te ndryshme me çmime te volitshme duke filluar nga 70€ Adresa: Rr. Mbretresha Teut afer "ringovi i vjeter" ne Peje.

Shes komodina te ndryshme

Dërguesi i shpalljës

"Zekaj Wood" Bejme prodhimin e llojeve te ndryshme te komodinave per TV me dizajne te ndryshme dhe me çmime te volitshme duke filluar nga 60€. Adresa: Mbretresha Teut afer "ringovi i vjeter" ne Peje.

Prodhojm dhe riparojm garnitura

Dërguesi i shpalljës

Bejmi prodhimin e shume llojeve te garniturave moderne sipas deshires se juaj me dimenzione te ndryshem me ngjyra te llojllojshe te shtofit , gjithashtu bejme edhe riparime te garniturave, qosheve , karrigeve ,tabureve .

Shes kreveta nga druri

Dërguesi i shpalljës

"Zekaj Wood" Bejme prodhimin e llojeve te ndryshem te krevetave nga druri me shumic dhe me pakice. Na gjeni ne Peje Rr. Mbreteresha Teute afer "Ringovi i vjeter".

Prodhojme dhe riparojme garnitura karrige qoshe

Dërguesi i shpalljës

Bejmi Prodhimin e shume llojeve te garniturave moderne sipas deshires se juaj me dimenzione te ndryshem me ngjyra te llojllojshe te shtofit , gjithashtu bejme edhe riparime te garniturave, qosheve , karigeve ,tabureve . Gjendemi...