Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes kuqin kendi, tavolina e dhomes dhe dollapi per tv shume te ruajtura. Çmimi 200€ i diskutueshem.

Shes stufen/kalldajen

Dërguesi i shpalljës

Shes stufen/kalldajen per nxemje qendrore, i perdorur 3 muaj, stufen keni mundesi ta perdorni per dru, thengjill, pelet. Stufa punon shume mire, çmimi sipas marrveshjes.

Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljës

Shes kuzhinen e perdorur por e ruajtur shume mire, kuzhina eshte prodhim italian mediapan. Çmimi 350€

Shes kalldajen me pelet 75 KW

Dërguesi i shpalljës

Shes kalldajne 75Kw me pelet firma THERMOFLUX, kalldaja eshte ne gjendje te rrgeullt me ket çmimi jane edhe pompa e firmes Wilo shume pak e perdoru dhe enen Expanduese 80 litra. Çmimi komplet 3.200€

Shes mobiljet per dhome dite

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet e sallonit/garniture, nje treshe me gjatesi 2x20m, nje dyshe me gjatesi 1x50m, dy njishe me gjatesi 1m bashke me to jane edhe 4 jestëk. Mobiljet jane te mirembajtura dhe nuk jane te perdoruara...