Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolinen levizese per dhome dite, tavolina eshte shum pak e perdorur. Çmimi 40€

Shes Tavolina

Dërguesi i shpalljës

Mobileria Zekaj Wood ofron per ju tavolina te bukes me porsi dhe me dizajne te ndryshme na gjeni ne Peje afer "sllovenia" Petroll (perball Rruges se Ringovit

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljës

Shes paisje shtepiake si lavatriqe dhe "orman" paisjet jane shume te ruajtura

Shes shtrat dy kate "(smartbed)"

Dërguesi i shpalljës

Shes shtrat dy kate me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim "Italian" shume i pershtatshem per dhoma te vogla, me gjersi vetem 20cm nga muri duke len hapsire te mjaftueshme. Çmimi...

Mobileri "ANISA"

Dërguesi i shpalljës

Mobileri "ANISA" ben prodhimin dhe shitjen e mobileve te llojeve te ndryshme sipas deshires se klientit. Adresa: Shtime