Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet dhomen ne 4 pjes dhoma eshte shum e rujtne jane dy kauqa, dy fotele, çmimi sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

She smobiljet: * Komod per TV * Tavolin me 6 karriga * Tavolin per dhome dite * Dollap per dhome * NJe komplet kauqa(sofa) - Çmimi sipas marrveshjes.

"VELLEZRIT GASHI DECOR"

Dërguesi i shpalljës

"VELLEZRIT GASHI DECOR" Bejme prodhimin e te gjitha llojeve te orendive shtepiake: * Kuzhina * Ganitura * Komoda * Trapezari - Bejme qepjen e tegjitha llojeve te mobileve riparimin e karrigave, tavolinave, kuaqave. - Transpori...

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet 1/2/3 jane prodhimi i ('simpos'), çmimi 300€ dhe nje kauq 3ules çmimi 100€.

Shes mobiljet urgjent

Dërguesi i shpalljës

Shes mobile dy kauqe dhe nje fotele garnitur te ruajtura dhe me çmim shume te volitshem 140€ shes edhe dollapat e ("portokallte") dy dollapa 80€ jane shume te ruajtur.

Shes fshisen elektrike

Dërguesi i shpalljës

Shes fshisen elektrike me disa opsione ka mundesi te perdoret normal si te zakonshmet me thes por ka mundesi te perdoretr edhe me uje per pastrimin e tepihut, kauqave, perdeve etj. Çmimi sipas marveshjes.

"OLA KAMINA"

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Ola" ben shitjen e kaminave Aeroterm prodhim Italian. Adresa: Rr. Driton Islami Ferizaj