Shes pllaka montuese per kuzhina

Dërguesi i shpalljës

Shes pllaka montuese per kuzhina me çmim shum te volitshem, te ardhura nga Suedia, Pllakat jane me touch teknologji, hyn direkt ne rryme nuk lidhen me shporeta

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet dhomen ne 4 pjes dhoma eshte shum e rujtne jane dy kauqa, dy fotele, çmimi sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

She smobiljet: * Komod per TV * Tavolin me 6 karriga * Tavolin per dhome dite * Dollap per dhome * NJe komplet kauqa(sofa) - Çmimi sipas marrveshjes.

"VELLEZRIT GASHI DECOR"

Dërguesi i shpalljës

"VELLEZRIT GASHI DECOR" Bejme prodhimin e te gjitha llojeve te orendive shtepiake: * Kuzhina * Ganitura * Komoda * Trapezari - Bejme qepjen e tegjitha llojeve te mobileve riparimin e karrigave, tavolinave, kuaqave. - Transpori...

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet 1/2/3 jane prodhimi i ('simpos'), çmimi 300€ dhe nje kauq 3ules çmimi 100€.

Shes mobiljet urgjent

Dërguesi i shpalljës

Shes mobile dy kauqe dhe nje fotele garnitur te ruajtura dhe me çmim shume te volitshem 140€ shes edhe dollapat e ("portokallte") dy dollapa 80€ jane shume te ruajtur.

Shes fshisen elektrike

Dërguesi i shpalljës

Shes fshisen elektrike me disa opsione ka mundesi te perdoret normal si te zakonshmet me thes por ka mundesi te perdoretr edhe me uje per pastrimin e tepihut, kauqave, perdeve etj. Çmimi sipas marveshjes.