Shes mobiljet per sallon
482

Përmbajtja

Shes mobiljet e sallonit 3/2/1 dhe secila jan nga 2 copa, jan me gjendje te rregullt dhe pak te perdorura, çmimi 400€ i diskutushem, Adresa Lagjja e Spitalit ne Prishtine.