Shes kauqa per sallon

Dërguesi i shpalljës

Shes 3 kauqa per sallon por mund te perdoren edhe per fjetje e kane kete mundesi, jane te perdorura vetem 1 vit, jane pas asnje defekt. Çmimi 80€ per nje kauq.

Shes mobilie

Dërguesi i shpalljës

Shes mobilie te blera para 3 viteve ne gjendje te mire, shiten per shkak te renovimit te baneses, 2 kauqa nga 70€ = 140€, frigorifer "gorenje" ne gjendje te mire 50€, komplet kuzhina 160€, termoja...

Shes enelarese

Dërguesi i shpalljës

Shes nje enelarese per 12 persona te markes "ARISTON" eshte montuese por mund te vendoset edhe kudo ne renditje te kuzhines,eshte e perdorur, çmimi sipas marreveshje.

Shes tavolina per femije

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolina per femije e perdorur karrika dhe tavolina mund te pershtatet ne secilen moshe levizin posht lart, çmimi 15€

Shes tepihun dhe 3 staza!

Dërguesi i shpalljës

Shes tepihun 250x150 cm dhe 3 staza. Vlen te theksohet se jane te kualitetit te larte,dhe shume pak te perdorura. Arsyeja e shitjes: ndërrim lokacioni. Çmimi : 107 euro komplet.