Shes shtrat

Dërguesi i shpalljës

Shes shtratin e fjetjes per dy persona esht i podorur por i rujtur ne gjendje shum te mir qmimi 60€

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljës

Shes kauqat per shkak te renovimit te baneses, vetem 8 muaj te perdorur te blere me çmim 1.200€ i shesim per 700€ çmimi i diskutushem.

Shes Kaminin

Dërguesi i shpalljës

Shes kaminin shum pak i përdorur shitet komplet me një qyng dhe dy brryla. 044 506 632 (viber)

Shes tavolinen prej mermeri

Dërguesi i shpalljës

Shitet tavolina e mermerit ( tavoline buke ) pa karriga. Permban nje dollap te vogel poshte saj qe mund te shfrytezohet per ene apo per te futu gjera te tjera. Çmimi 400 euro i diskutueshem

Shes dhomen e gjumit

Dërguesi i shpalljës

Shes dhome gjumi per femije. Permban shtratin me dyshek, tavoline pune, dollap per rroba, komodine te vogel dhe varese per rroba. Cmimi 400€ i diskutueshem.

Shes Termo Elind 2.5

Dërguesi i shpalljës

Shes termo Elind 2.5 ne gjendje shum te mire dhe e ruajtur , arsyeja e shitjes eshte se kam vendosur nxemje qendrore nuk e kam perdorur. Çmimi 150€ i negociushem. 044 808 018 ose 049...

Shes tavolina

Dërguesi i shpalljës

"Zekaj Wood" Bejme prodhimin e llojeve te ndryshme te tavolinave me dizajne te ndryshme me çmime te volitshme duke filluar nga 70€ Adresa: Rr. Mbretresha Teut afer "ringovi i vjeter" ne Peje.

Shes komodina te ndryshme

Dërguesi i shpalljës

"Zekaj Wood" Bejme prodhimin e llojeve te ndryshme te komodinave per TV me dizajne te ndryshme dhe me çmime te volitshme duke filluar nga 60€. Adresa: Mbretresha Teut afer "ringovi i vjeter" ne Peje.