Shes mobilje

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet e baneses time, dhomen e gjumit me shtrat dhe dy dollapa, kauqi me fioke, komodina me 3 rafte, dhoma e femijeve me dy shtreter dhe dollapa deri ne plafon, doma e pritjes, tavolina...

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljës

Shes dy regalla, te mirembajtura, nje komde te vogel dhe nje tavolin druri, poashtu edhe keto te mirembajtura.

Shes tavolin dhe karriga

Dërguesi i shpalljës

Shes 13 tavolin dhe 60 karriga të përdorura janë në gjendje të rregullt për përdorim. Çmimi për një tavolinë është 70€ ndërsa çmimi për një karrike eshte 20€

Shiten Kauqat G

Dërguesi i shpalljës

Shiten Kauqat G te perdorura por ne gjendje funksionale ,shtrihen ,shtrit i nxen 4 persona ,ulur 8-9 persona,nuk jane te shqyer askund,posht ja mundesi te vendosjes se jorganave dhe jasketave apo diqka tjeter keto jane...

Shes mobilje te sallonit

Dërguesi i shpalljës

Mobileria Zekaj Wood per fundvit vjen me oferte speciale ne mobilje per sallon set mobilje 1-2-3 per vetem 460€ na gjeni ne Peje rruga Mbreteresha Teute afer "slloveniapetroll" .