1056

KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Punojm punet renovimeve

Dërguesi i shpalljës

"A-S BENI" punojme punet si: ngjyrosje, tapeta, knauf, qeramik, stiropor, renovime. Prishtine. Info: 045614588, 049614582, 045614588

Jap me qira banesen 63m2 kati -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 63m2 kati -III- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon me pamje ka lindje. Banesa eshte e pershtatshme per qift apo familjar. Çmimi 230€

Kurse Verore te Gjuhes Gjermane

QK Mit Erfolg

Kurse verore te gjuhes gjermane: -Kurse per nxenes te shkollave fillore dhe te mesme -Kurse te rregullta -Kurse individuale -Kurse Intensive Cmimet speciale per kete vere! Lagja Dardania, Prishtine

Shes kuzhinen komplet

Dërguesi i shpalljës

Shes paisje t ekuzhines si trepezarin me 4 karriga, tavolin te punes me rafta, kuzhinen, pasijet e teknikes se bardhe komplet. Çmimi 850€