Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- / Prishtine
128

Përmbajtja

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, dy ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi 250€