Shes telefonin Blackview A7 3G

Dërguesi i shpalljes

Shes telefonin Blackview A7 ne gjendje shum te mire, i perdor 3 muaj, punon perfekt dhe nuk bllokon. * Ekrani: 5.0 inch * Kamera mbas: 5 mega pixels * Kamera perpara: 2 mega pixels *...

Shes Samsung Note3

Dërguesi i shpalljes

Shes Samsung Note3 i ardhun ng Kanada punone perfekt bej edhe ndrrime me Iphone 6 ose Samsung , çmimi 90 €

Shes Iphone 4S

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 4S ngjyra e zeze, i ardhur nga Zvicra, telefoni eshte ne gjndje te rrgeullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Iphone 4S

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 4S - 16GB White FULL UNLOCK i ri, ne gjendje te rregullt pa defekte, çmimi sipas marrveshjes.