Shes telefonin Blackview A7 3G

Dërguesi i shpalljës

Shes telefonin Blackview A7 ne gjendje shum te mire, i perdor 3 muaj, punon perfekt dhe nuk bllokon. * Ekrani: 5.0 inch * Kamera mbas: 5 mega pixels * Kamera perpara: 2 mega pixels *...

Shes Samsung Note3

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung Note3 i ardhun ng Kanada punone perfekt bej edhe ndrrime me Iphone 6 ose Samsung , çmimi 90 €