Shes Iphone 8, 64GB Gold,

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 8, 64GB Gold, Iphone eshte i pa perdorur ne kuti eshte i blere ne Apple-New York dhe procesori eshte me i mire se i Evropes, ka garancion 1 vjeçar poashtu ka dhe faturen...

Shes Iphone 6

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 6 16GB Full Unlock ngjyre blacksilver, telefoni eshte shume i ruajtur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni vjen me mbrojtese, adapter origjinale dhe ndegjuese. Çmimi 1998 i padiskutueshem.