Shes Iphone 6

Dërguesi i shpalljës

Shes Iphone 6 16GB Full Unlock ngjyre blacksilver, telefoni eshte shume i ruajtur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni vjen me mbrojtese, adapter origjinale dhe ndegjuese. Çmimi 1998 i padiskutueshem.

Shes Iphone 7+

Dërguesi i shpalljës

Shes Iphone 7+, 128 GB, telefoni eshte i spoa ardhur nga Gjermania, çmimi 635€ 049679949