Shes Amiko mini HD

Dërguesi i shpalljës

AMIKO MINI HD esht resiver qe punon me (IPTV) edhe me satelit dmth, mundet mu perdor ne dy mundesi , i hap te gjitha programat e sportit etj

Fabrika për përpunimin e telit. "DONI-H" Sh.P.K

Dërguesi i shpalljës

Fabrika për përpunimin e telit. "DONI-H" Sh.P.K Prishtinë -Rrjeta të Zinguara -Rrjeta të Plastifikuara -Rrjeta Rabica -Gozhda - Shtrenguse të telit të zinguara dhe PVC -Panel i plastifikuar. -Tel i zinkuar -Tel i Plastefikuar -Tel...

Kerkoj Bashkpunetor / Zvicerr

Dërguesi i shpalljës

Kompania "JUST INVESTMENTS kerkon bashkpunetore (Call Center) te gjuhes Franceze ne Kosove. - Telefonistët duhet ti bejnë 10 takime ne ditë per agjentet e kompanisë vetem ne GJUHEN FRANCEZE. - Telefonistët ne telefonatë duhet ti...

MEDIA NETWORK SHQIP

Dërguesi i shpalljës

Shesim (fanpage) te gatshme ne facebook me shikushmeri te madhe, kemi shitur gjithe firmat ma te mdhaja ne Kosove dhe jan te knaqur, te intersuarit te na kontaktojn.

BEHARI - DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA

Behari Doors

Dyer Garazhe të prodhuesve europian Ku dallojmë nga tjerët: Panelli i derës me peshë 13kg për m/2; Trashësia e panellit 42mm me termoizolim maksimal; Ngjyra panellit pluhur apo e ashtuquajtura "powder quoted" në temperature 200...

Shes Biznesin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin sallon bukurie "Studio Emma" Sheshi Zahir Pajaziti ne qender te Prishtines. Çmimi sipas marrveshjes. (https://www.instagram.com/studio_emma_mua/ - https://www.facebook.com/emma.makeuphairartist/)

Shes kotec (kaqak)

Dërguesi i shpalljës

Shes kotec (kaqak) te pulave koteci eshte i ndertume ne mnyr profesionale eshte i pershtatshem edhe per dimer dhe vjesht nuk mund ti bej problem as shiu e as bora kulmin e kemi lan te...