Shes gjeneratorin

Dërguesi i shpalljes

Shes gjeneratorin firma Kipor 20KW, me motor MAN ne gjendje te rregullt (gjysem zhurme) i mbyllur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes maqina per dyer dhe dritare

Dërguesi i shpalljes

Shesim maqina per dyer dhe dritare per plastik dhe alumin, maqina te perdorta prodhim Gjerman, Elumatec, Sturtz cnc, Urban, etjer, te interesuarit te na kontaktojn ne numer telefoni.

Shes invertarin

Dërguesi i shpalljes

Shes inventarin e gastronomis te gjitha si, skar me plin dhe me prush, frigorifer, karrika, tavolina, gota te ndryshme etj, çmimi sipas marrveshjes, Adresa rruga Prishtine-Ferizaj kilometri i 14.

Tenda Gjilan

Dërguesi i shpalljes

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në çdo kohe tenda, tavolina dhe karriga shumë cilësore per çdo aheng tuaj si për fejesa, kanagjeqe, pasma, panaire, konferenca si dhe për të pame. Na kontaktoni për të...

Shes makinen e mallterit PFT G4

Dërguesi i shpalljes

Shes makinen e mallterit PFT G4 e sapo ardhur nga jasht, makina eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon te gjitha paisjet percjellese, makina eshte e gatshem per pune,çmimi sipas marrveshjes.