KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune 2 her ne javte per mirmabjetne e shtepive ose banesave kame pervoj pune 5 vjeçare. 045294366

Shes 2 hektar toke-male / Batllav

Dërguesi i shpalljës

Shes 2 hektar toke-male per mrapa restorant "adritaiku" te liqeni i Btallaves toka eshte e pershtashme per shum lloj veprimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 60 ari toke / Batllav

Dërguesi i shpalljës

Shes 60 ari toke ne fashatin Orllan buz liqenit te Batllaves toka eshte ne nje vend te pershtashem per shum lloj verpimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 2 telefona

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung Galaxy S3mini, 8GB ne gjndje te rregullt i ardhur nga Gjermania. Çmimi 50€ Shes Leagoo Alfa4, 4GB i pa perdorur, çmimi 40€

Shes 6 ari truall / Prishtine

Liridona Mustafa - Hoxha Invest Group

Shes 6 ari truall Rr. Muahrrem Fejza ne fillim te lagjes Matiqan ne Prishtine trualli posedon uje, kanalizim, energji elektrike, trualli ka hapsir perfekte per banim i pershtashem per ndertim te uleta. Çmimi 14.000€/ per...

BLEJ BANES ME VETEM 295€ KESTI MUJOR

Liridona Mustafa - Hoxha Invest Group

Kompania "Hoxha Invest Group" ne bashkpunim me "bkt" oferon mundesi per blerje te baneses. Blej banesen 59m2 paguaj 20% me kontrat dhe pjesen tjeter me rata deri 15 vite. Modelet tjera te banesave jane :...