Jap me qira banesen 89m2 kati i -II- / Prishtine
211

Përmbajtja

Jap me qira banesen 89m2 kati i -II- rruga Muahrrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, dy banjo, depo, ballkon, nxemje qendrore me rrym, garzh, banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes.