KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si ndihmse kuzhinjere nuk kam pervoj pune mirpo jam e afte ne gatime dhe e kam pasjon kuzhinen.

RENTA CAR PREMIUM

Dërguesi i shpalljës

Premium rent a car zgjedhja më e mirë. Shijo pushimet e verës me vetura të reja Të gjitha në një vend. RERZERVONI TANI DHE PËRFITONI 20 % ZBRITJE Dergesa apo dorezimi vetures në aeroport ose...

Shes ose Ndrroj Alfa Romeo 156

Dërguesi i shpalljës

Shes ose ndrroj Alfa Romeo 156 viti i prodhimit 2000, klim, airbag, abes, karrika me nxemje, pasqyre me rrym, ulese et "lekures", regjistrim ka deri me 10/10/2017, ndrrim boej me Golf2 ose naj vetur te...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Niki's Pizza" ofron pune per kamiarier dhe shankist me pervoj pune, orari i punes para dite, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Hakif Zejnullahu Prishtine

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune ne ndonje market, agjent i shitjes ose ç'fardo pune tjeter kame pervoj pune 3 vjeçare.

Shes VW Passat/2 TDI 1.9

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passat/2 TDI 1.9, viti i prodhimit 1991, vetura posedon regjistrim deri ne mujain 11/2017, serviset ne rregull te gjitha te reja, vetura eshte ne gjendje t erregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passat 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passat 1.9 TDI, viti i prodhimit 2004, ngjyra e hirit metalike, 4 dyer, manuel, klimatronik, hidraulik, dritare elektrike, mbyllje qendrore, ABS, ESP, airbaga, Radio CD. Vetura eshte e doganuar. 049181912

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Korkoj pune si kuzhinjer kam pervoj pune, Prishtine ose ne Fushe Kosove.

Ofroj pune / rrobaqepse

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Tonton" ofron pune per rrobaqepse me pervoj pune ne makina indiustriale, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Velani ne Prishtine