KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per nje shitese

Dërguesi i shpalljës

Salloni i perdeve dhe tepihave "Ardi Brilliant" ofron pune per nje shitese me pervoj pune, orari i punes 8 ore pune, pagesa sipas marrveshjes. Mosha e preferuar mbi 18vjeç. Adresa: Rr. Ilir Konushevci-Prishtinë

Shes Peugeot 107

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 107 1.0 benzin, viti i prodhimit 2007, ngjyra e bardhe, aux, central, CD, regjistrim ka, fellga, vetura ka hargjime shume te vogla 4.5/100KM. Çmimi 3.000€

Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolinenme karriga shum pak e perdorur dhe me funksion rrites . Çmimi sipas marrveshjes.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune urgjentisht per pastrim, mirembajtse e shtepise vendi i punes mundesisht te jet ne Prishtine, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Jam 34 vjeçar

Jap me qira banesen kati i -I- 7 Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen kati i -I- ne Ulpian afer "aakes" ruga kryesore ne Prishtine banesa posedon dy dhoma, kuzhinë, banesa eshte e pa mobiluar, banesa është e pershtatshme per gjdo veprimtari biznesi si zyre,ordinanc...

Shes dyer per garazh

Dërguesi i shpalljës

Shes dyer per garazhe te ardhura nga Zvicrra, 5m gjatsi 2.20 lartesi jane shume pak te perdorura. Vendi Istog Çmimi 650€

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Villa Green" ofron pune per nje mirembajtese te dhomave te motelit, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Bresje - Fushe Kosove

Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- / Prishtine

Arnita

Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- Te kafet e vogla ne Prishtine banesa posedon nje dhom gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 250€. / nita.i@hormail.com, edi.18@hotmail.com, dren.istrefi00@outlook.com