Jap me qira banesen 100m2 kati i -III- / Prishtine
768

Përmbajtja

Jap me qira banesen 100m2 kati i -III- lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, 3 ballkona, kamera sigurie, banesa eshte e mobiluar, çmimi 200€ ne çmim eshte e perfshir fatura e ujit dhe e mbeturinave.