Shes banesen 77.30m2 kati i -I- / Prishtine
489

Përmbajtja

Shes banesen 77.30m2 kati i -I- Lagjja e Spiatlit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, depo(shpajze), wc, ballkon. Banesa eshte e pershtateshme per zyre,ordinance,dhe veprimtari tjra. Çmimi sipas marrveshjes.