Jap me qira banesen 65m2 kati i -XIII-/Prishtine
88

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -XIII- perball xhamis lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, dy ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe ka ksuhte te mira banimi, çmimi 315€.