Jap me qira banesen 115m2 kati i -V- / Prishtine
147

Përmbajtja

Jap me qira banesen 115m2 kati i -V- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, nxemje qendrore me rrym, garazh per vetur, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shume te pershtashme per banim, çmimi 700€.