Shes shtepin dy katshe 267m2 / Prishtine
311

Përmbajtja

Shes shtepin dy katshe 267m2 Ndue Perlleshi A-5 lagjja Mati-1 ne Prishtine. Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, kuzhin me sallon, korridor, dy banjo, nje garzh dhe oborr. Çmimi sipas marrveshjes