Jap me qira shtepin 250m2 tre kateshe / Prishtine
490

Përmbajtja

Jap me qira shtepin 250m2 tre kateshe rruga Uke Sadiku lagjja Taslixhe ne Prishtine. Shtepia posedon:
Kati i -I- dhome e dites, banjo, kamin, Kati i -II- dhome e dites, kuzhine me trapezari, banjo, kamini, ballkon, Kati i -III- 3 dhoma te gjumit, kuzhine me trapezari, banjo, 2 ballkona. Shtepia ka nxemje me rrym, dru dhe naft, 2 garazha per vetur, 2 depo, shtepia ka kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi (si dhe sipas kerkeses mobilohet ende).