Jap me qira 75m2 katin e pare te shtepis / Prishtine
216

Përmbajtja

Jap me qira 75m2 katin e pare te shtepis rruga Shaban Shala nr36 lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Shtpia posedon dy dhoma, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore. Shtepia posedon hyrje te veqant dhe vend parking per vetur, çmimi sipas marrveshjes.