Jap me qira katin e -III- te shtepis 60m2 / Prishtine
585

Përmbajtja

Jap me qira katin e -III- te shtepis 60m2 ka hyrje te veqant lagjja e Muhaxherve ne Prishtine shtëpia gjindet 12 min këmbë large qenders se qytetit, shtepia posedon një dhomë gjumi, një dhomë dite, kuzhinë me trepezari dhe banjo, rezervar uji 24h, shtepia eshte komplet e mobiluar, leshohet me qira per afat te gjat dhe te shkurt sipas amrrveshjes. 044308037 ose 049946657.